Верифікований профіль
4
Місяці досвіду
2
Місяці на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
8
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
0
Останній візит на сайт
сьогодні

Продаж квартир (3)

  • Мілора
    77 000 $
    1 426 $/м²

    Романа Шухевича вул., 20-А

    2 кімнати
    54 / 38 / 15 м²
    поверх 4 з 5
    вчора
    Продається світла та дуже затишна 2-кімнатна квартира площею 54 м² у панельному будинку на 4 поверсі. Вікна виходять на сонячну сторону, тому квартира тепла та наповнена природним світлом. Планування: -зал -спальня -кухня -прихожа -ванна -туалет -лоджія Характеристики: -газова плита - електричне опалення (теплий плінтус — економне) -гаряча вода -двотарифний електролічильник - лічильники на газ та воду -кондиціонер Квартира доглянута, з приємною атмосферою та готова для комфортного проживання. Зручне планування дозволяє легко облаштувати простір під свої потреби. Запис на перегляд за номером [телефон приховано]
    Рієлтор
  • Мілора
    86 000 $
    1 866 $/м²

    Андрія Бачинського вул., 66

    1 кімната
    46.1 / 23 / 20.1 м²
    поверх 5 з 7
    2021 рік побудови
    6 днів тому
    Сучасна квартира в новобудові — стиль, комфорт і готовність до життя. Простора кухня-студія, окрема спальня, великий балкон. Повністю укомплектована технікою: 2 кондиціонери, 2 телевізори, посудомийка та вся необхідна побутова техніка. Зручна локація — неподалік центру міста. Заїжджай і живи без додаткових витрат. Телефонуй [телефон приховано]
    Рієлтор
  • Мілора
    100 000 $
    2 174 $/м²

    Миколи Бобяка вул., 1-Б

    ПЕРЕУСТУПКА ЖК Crystal
    1 кімната
    46 / 25 / 14 м²
    поверх 4 з 8
    2023 рік побудови
    1 тиж. тому
    Чудова пропозиція для тих, хто бажає придбати квартиру. Ужгород по Баб'яка 1В. Поверх: 4/8. У квартирі індивідуальне опалення. Є всі необхідні меблі та побутова техніка. Загальна площа помешкання 46 кв.м. Площа кухні: 14 кв.м. Дизайнерський ремонт. Знаходилась у власності 2 роки. Тел. [телефон приховано]
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.

Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.
Як верифікуватись через Дію?
Верифікація Дія відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки: